Erdoğan ve AK Parti kongresi
Reklam
Cihan SARAÇ

Cihan SARAÇ

Erdoğan ve AK Parti kongresi

16 Mayıs 2017 - 10:36

Evet sonunda sevdasına kurucusu olduğu partisine kısacası elleriyle büyütüğü Ak parti ye Olağan üstü kongre ile genel başkan olarak dönüyor.

Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan nu beklentileri karşılayan bir konjektör.

Aslında 15 Temmuz darbesinden sonra yaşadığımız süreçte daha iyi anlanan halkın beklentisini karşılamaya devam eden bir Erdoğan olduğunu izliyoruz.

FETÖ ile yapmış olduğu mücadele kararlı duruşu ve halkın bu yöndeki beklentisini karşılayacak şekilde dik duruşunu sergilediği açıkça ortada...

Birileri bundan çok rahatsız, bu rahatsızlıklar bizlere  kadar gelmekte, yüzümüze diyemeseler de  hal ve tutumlarda bunlar  gözlerimizden kaçmıyor.

Hatta ben  Bir Ak Partili olmam, partime hem belediye başkalığı adaylığında, hemde milletvekili aday adaylığı dönemim de  bırakmayarak küsmeyerek, inanarak  bugüne kadar devam ettiren bir siyasetçi olarak  hem de şahsi olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemiş olmamızdan bile  çok rahatsızlar.

Bunları yüzümüze demeseler de zaman izlem ve gözlemlerimizle yaşıyoruz. Çünkü Erdoğan, doğru yolda halkın beklentilerini karşılamakta ve inancım doğruturusunda bunu desteklemek en doğal hakkımız bundan kimse rahatsız olmaması gerekir .

Ayrıca partimiz için verdimiz mücadele de değerli halkımızın taktirine bırakmak isterim.

Evet Ak Parti 2002 ruhuna yakışır bir şekilde kongresini yapacak olması  halkta yeni bir açılım yeni bir dönem herşeyden öncesi de yepyeni taze kanla değişimle birlikte olacak olmasıdır.

Halkın beklentisi tamamen bu yönde olduğunu bizlere gelen sahada  zaman zaman sık sık karşılaştımız soruların başında gelmektedir.

Türkiye nin atılıma ihtiyacı var... Recep Tayyip Erdoğan'a ihtiyacı var...Bazı durumları kol kırılır yen içinde kalır şeklinde çözüleceği bir durumu açıkça yaşayacağımzı bu kongre halkın bu değişimi tabana kadar hissedeceği bir dönem olması gerektiğini göreceğimizden beklentide bu yönde olmasıdır.bunda da bir şüphe yok..

15 Temmuz darbesinin insanlarda açtığı en büyük yara FETÖ'ya  bağlı iç içe girmiş kurumlara sızmış en büyük önemli kısmıda varsa bunu halk söylemekte !!!

Siyasette bulaşmış kısmının neden temizlenmediğinin bir göstergersi yansımasıydı Siyaset de kendini sorgularayak hızlı birşekilde taşlarından etekleri dökecek olmasını ileriki dönemde Erdoğan'la birlikte bu değişimi yaşayacağımızı sinyallerini görmekteyim

Ben Recep Tayyip Erdoğan'a güveniyorum. Halk da da bunu görüyorum... Yapılacak geriye tek şey kalıyor inanmak..

Ak Parti, atılım ve değişim vizyonunu devam ettirmesi ülke için çok önemli ve bunu yeni dönemde de başaracağını görmek ve  piyasalar başta olmak üzere ülkenin kalkınması sanayisi eğitimi, sağlığı başta olmak üzere daha hızlı bi rşekilde atılımlarla  yükselmesi daha da önemlisi AK Parti Genel Başkanı olacak Recep Tayyip Erdoğan komutanlığında olacağını görmek herkeze güven ve huzur verecek olmasıdır.

Birleştirici olmak kimseyi dışlamadan herkezi içine alacak ve yapılan emek ve çalışmaları halkın  siyasetçilerin geleceği günlere doğru gidildiği yaşıcağımızdan kimsenin şüphesi olmasın...

Başka Türkiye yok sağlıcakla kalın....

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar