Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yorulan kenara çekilsin
Cihan SARAÇ

Cihan SARAÇ

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yorulan kenara çekilsin

27 Temmuz 2017 - 15:57 - Güncelleme: 27 Temmuz 2017 - 16:28

Ankara bir o kadar sıcak bir o kadar serin.

Ankara'da  yaptığımız temaslar görüşme ve izlenimlerimizi sizlerle biraz aktarmak istiyorum.

Ankara'da en sonki grup toplantısından çıkan özet Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündemle ilgili çok açık ve net açıklamaları oldu.

Bu açıklamaların en başlıca vurgusu teşkilatlardan başlayıp her makamda olan herkesi kapsıyordu.

"Biz uyarmadan bazı arkadaşlar bırakmalı" sözü aslında değişimin ve yenilenmenin startıydı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,  En son yapılan referandum dahil fetö ile mücadele halkın beklentisinin yüksek olduğunun farkında ve tedbirleri en baştan almak arzusunda olan bir önceki Recep Tayyip Erdoğan dönüşü ve değişim adlı yazımızda vurgumuz ve görüşlerimiz bugünler içindi. 

Ve bugün AK Parti Genel Merkez'de  Milletvekilleri ve Bakanlarla yaptığı en önemli başlık ve vurgu

"YORULAN KENARA ÇEKİLSİN EN İYİ TATİL MİLLETLE BERABER OLMAKTIR.KISACASI HAMASET YAPAN HERKES PARTİDEN GİDECEK "Uyarısı gündeminde ana başlığı olmuştur.

Özeti Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan her şeyin farkında olduğunu partide ayak oyunlarıyla ayakta kalanları hizmetle değil kişileri hedef alarak siyaset yapmaya kalkanları açıkça uyarmış gereğini yapacağını mesajını vermiştir. 

Halkın bu mesajları pozitif yönde alacağı kesin gözle bakıyorum.

Teşkilatlarda, Belediye Başkanlarında ve önümüzdeki dönem milletvekillerinde önemli değişikliklere imza atılacağı halkın adaylarının geleceğini bu mesajlardan görmek hiçte zor değil.

Bazı İdarecilerin Yerel yönetimlerin kendini başarılı göstermek için yaptıkları suni çabaların değil her kesime ulaşılması gerektiğinin de mesajı açıktır. 

Sayın Erdoğan'ın dediği gibi lüksümüz kalmadı kimsenin kimseyi kişisel hesap ve korkuları için davaya ve partiye zarar vermek hakkı olmadığını verdiği bu mesajlarla ortaya koymuştur. 

Hizmet döneminin yeniden başlaması ivme kazanması 2018 ve 2019 seçimlerinin bu pozitif mesajlarla çok daha güzel olacağını görmek her kesimi mutlu edecektir.

Bu dava kişilerin tekelinde olan bir dava değil hizmet davası olmalıdır.

AK Parti' nin ilk 2001 yılında yola çıkış siyaset anlayışının yeniden döneceğini görmek beni umutlu ve mutlu etmektir. Halk liderine güvendiğini görmek ondan gelecek mesajları dikkatle alarak güzel günlerin yakın olacağını görmek dileğimle....

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar