Advert Advert
Bugun...


Yenikent'e nöbetçi Başkan Yardımcısı!
Adapazarı Belediyesi’nin, Yenikent bölgesinde vatandaşa daha kolay hizmet verebilmek amacıyla hizmete açtığı Ek Hizmet Birimlerde her gün farklı bir Başkan Yardımcısı kalarak sorunları dinliyor.

Yenikent'e nöbetçi Başkan Yardımcısı!
+ -
Advert

Yaklaşık 1 ay önce hizmete açılan Adapazarı Belediyesi Camili ek Hizmet birimleri vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Depremden sonra kurulan Yenikent Bölgesindeki  birimlerde her gün farklı bir Başkan Yardımcısı görev yaparak, Karaman, Camili ve Korucuk başta olmak üzere yakın mahallelerde ikamet eden halkın sorunlarını dinliyor.

4 BİRİM VAR

 Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın,  Camili Kalıcı işyerlerinde hizmete açılan ek birimlerde ilk etapta 4 birimle hizmet verdiklerini ifade ederek, “Ek Birimlerimizde Yönetim, İdari Bina, Zabıta Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüklerimiz hizmet veriyor. İhtiyaç duyulduğu takdirde diğer birimler de hizmete açılacak. Vatandaşın istek ve talepleri de dikkate alınarak yapılan Yenikent yeni hizmet birimleriyle, vatandaşlar belediyeye artık daha kolay ulaşabilecek.”dedi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI