Advert Advert
Bugun...


İşte Karasu'daki fuhuş operasyonunun bilançosu!
Sakarya Valiliği tarafından yazılı açıklama ile Karasu'da yaşanan fuhuş operasyonu sonrası alınan adli kararlar bildirildi.

İşte Karasu'daki fuhuş operasyonunun bilançosu!
+ -
Advert

  İşte o açıklama; 

İl Emniyet Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından ilimiz genelinde Fuhuşa Teşvik, Fuhuşa Aracılık veya Fuhuşa Yer Temin Etmek suçlarına karışan şüpheli kişilerin tespitine ve yakalanmalarına yönelik yapılan çalışmalarda; Karasu Cumhuriyet Başsavcılığı ile koordineli soruşturma başlatılarak 07/02/2016 tarihinde eş zamanlı olarak fuhuş operasyonu yapılmıştır. Yapılan operasyonda suça karışan 29 (yirmi dokuz) şüpheli şahıs yakalanarak göz altına alınmıştır. Yakalanan şüpheli şahıslar hazırlanan tahkikat evrakı ile 11/02/2016 tarihinde Karasu Cumhuriyet Başsavcılığına mevcutlu olarak sevk edilmiştir. Soruşturma kapsamında 17 (on yedi) şüpheli şahıs çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanmış, 11 (on bir) şüpheli şahsa Adli Kontrol Cezası uygulanmış, 1 şüpheli şahıs Cumhuriyet Başsavcılığından serbest bırakılmıştır. Fuhuş olaylarının meydana geldiği 8 (Sekiz) Adet Restaurant Cafe, 1 Adet Otel ve 7 (yedi) Adet gizli fuhuş evi Karasu Kaymakamlığı Fuhuşla Mücadele Komisyonu tarafından 3 (üç) ay süreyle kapatılmış ve bu yerler hakkında geçici olarak faaliyetinden men cezası uygulanmıştır.  
İl Emniyet Müdürlüğü olarak tüm unsurlarımızla birlikte her türlü suç ve suçluya karşı mücadeleye aralıksız devam edilecektir.

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI