• DOLAR 2,0892 TL
  • EURO 2,8181 TL
  • IMKB 83.859

Sakarya Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi Futsal'da kupayı aldı

sakarya-haci-zehra-akkoc-kiz-lisesi-futsalda-kupayi-aldi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri kapsamında Düzce'de gerçekleştirilen Futsal grup Müsabakaları sona erdi. Gruplarında dereceye giren okullara kupaları takdim edildi.
09 Mart 2012 Cuma 14:28

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 18 Temmuz Spor Salonunda 5-8 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen Futsal Grup Müsabakaları ödül töreni ile sona erdi. Futsal Grup Müsabakaları Ödül törenine Düzce Vali Yardımcısı Miktat Alan, Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, Düzce İl Milli Eğitim Şube Müdürü Haşmet Batur ve müsabakalara katılan sporcular katıldı.

Türkiye genelinde 10 grupta süren Genç Kızlar ve Erkekler Futsal grup müsabakalarının Düzce ayağında yapılan müsabakalar sonucunda Genç Kızlar kategorisinde Sakarya Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi birinci oldu. İkinci Yalova Ticaret Meslek Lisesi olurken üçüncülüğü Düzce Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi ile Edirne Kız Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi paylaştı.
Futsal Genç Erkekler kategorisinde birinciliği İzmir Kipa 10. Yıl Anadolu Lisesi ile Çorum Cumhuriyet Lisesi paylaşırken İstanbul Saide Zorlu Teknik Meslek Lisesi ile Yalova Ticaret Meslek Lisesi üçüncü oldular.

Dereceye giren sporculara ödüllerini Düzce Vali Yardımcısı Miktat Alan, Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran ve Düzce İl Milli Eğitim Şube Müdürü Haşmet Batur verdi.

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ