• DOLAR 2,0911 TL
  • EURO 2,8151 TL
  • IMKB 82.855

Keçeoğlu’ndan Bayram Mesajı

keceoglundan-bayram-mesaji-

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında birlik, beraberlik ve kardeşliğe vurgu yaparak şunları söyledi.
14 Ekim 2013 Pazartesi 12:03

Bu yılda mübarek Kurban Bayramına ulaşmak bizlere nasip oldu. Kurban Bayramı ülkemizde ve tüm İslam âleminde büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Ülkemizde ve İslam âleminde yaşanan bu coşkuya bizlerde ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bayrama ulaşmanın mutluluğu dünya üzerinde farklı bölgelerde Müslümanların zulm görmesiyle bizlerin buruk bir sevinç yaşamasına neden oluyor.

Dünya üzerinde dil, din, ırk üzerinden oynanan kirli oyunların son bulması ve yaşanan zulümlerin bir daha yaşanmamasını temenni ederek, Kurban Bayramı’nın tüm İslam âleminde aynı coşku ve huzur ortamında geçmesini diliyorum.

Bu mübarek günde Dünya üzerinde Müslüman ülkelerde yaşanan zulüm ve haksızlıkları da unutmuyor bu sebeple dini vecibelerimizin yanı sıra kültürel değerlerimizin, sevgi, kardeşlik, birliktelik ve paylaşmanın, maneviyatın en üst seviyelere çıktığı şu günlerde tüm hemşerilerimizin ve İslam âleminin Mübarek Kurban Bayramı kutlar, iyi bayramlar dilerim.
YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ