büyükşehir hes

GAZETE HABERLERİ

Tehdit, Şantaj ve İftira Gazeteciliğinin Karşısındayız

tehdit-santaj-ve-iftira-gazeteciliginin-karsisindayiz BİK Sakarya Şube Müdürü Ömer Faruk Çakır, Sakarya MYO tarafından düzenlenen “Medyada etik sorunlar ve Basın İlan Kurumu” konulu söyleşiye konuşmacı olarak katıldı.

Temel hak ve hürriyetleri düzenleyen kanun Resmi Gazete'de

temel-hak-ve-hurriyetleri-duzenleyen-kanun-resmi-gazetede Temel Hak ve Hürriyetlerin Geliştirilmesi Amacıyla Çeşitli Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, Resmi Gazete’nin bugün ki sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.

AK Gençlik'ten Gazetecilere kutlama

ak-genclikten-gazetecilere-kutlama AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu yazılı bir açıklama yaparak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

Başkan Kösemusul Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı

baskan-kosemusul-calisan-gazeteciler-gununu-kutladi Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutladı. Başkan Kösemusul açıklamasında,

Uslu, Gazeteciler Gününü kutladı

uslu-gazeteciler-gununu-kutladi Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu yayımladığı bir mesajla basın çalışanlarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutladı.

CHP İl Başkanı Gazetecileri kutladı

chp-il-baskani-gazetecileri-kutladi CHP Sakarya İl Başkanı Sayın Oğuz Can Curoğlu'nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili basın açıklaması

Alemdar, Gazeteciler Gününü kutladı

alemdar-gazeteciler-gununu-kutladi Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, kamuoyunun bilgilendirilmesi, yaşanan olayların tarafsız, objektif ve doğru bir şekilde aktarılması noktasında basının önemli bir görevi ifa ettiğini belirtti.

Keleş'ten Gazeteciler Günü mesajı

kelesten-gazeteciler-gunu-mesaji Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ecevit Keleş'in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Açıklaması

Kutluata’dan gazetecilere kutlama

kutluatadan-gazetecilere-kutlama MHP Sakarya Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Yakup Alaylı Gazetecileri kutladı

yakup-alayli-gazetecileri-kutladi MHP Erenler Başkan adayı Yakup Alaylı yazılı bir açıklama yaparak Çalışan gazteciler Gününü kutladı.

'Gazeteciler Gününde çalıştırılmayan gazetecileri unutmadım'

gazeteciler-gununde-calistirilmayan-gazetecileri-unutmadim CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı...

Gazeteciler halkın gözü ve kulağıdır

gazeteciler-halkin-gozu-ve-kulagidir 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü bir kutlama mesajı yayınlan AK Parti Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Cihan Saraç, yerel ve ulusal basında görev alan medya mensupları kutladı.

Başkan Ak, Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

baskan-ak-calisan-gazeteciler-gununu-kutladi AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla mesaj yayımlayarak Çalışan Gazetecilerin gününü kutladı.

Başkan Kaplan'dan Gazetecilere kutlama

baskan-kaplandan-gazetecilere-kutlama Uluslararası Engelliler Derneği Sakarya Şube Başkanı Mehmet Şakir Kaplan “ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü “ münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Vali Büyük'ten çalışan gazeteciler günü kutlaması

vali-buyukten-calisan-gazeteciler-gunu-kutlamasi Sakarya Valisi Mustafa Büyük yazılı bir açıklama yaparak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Gazeteci emniyete giremezde son gelişme!

gazeteci-emniyete-giremezde-son-gelisme Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin emniyet müdürlüklerine basının girmesinin yasaklanması davasında, yürütmenin durdurulması kararı çıktı.

SEDAŞ'tan gazetelere çirkin teklife tepki!

sedastan-gazetelere-cirkin-teklife-tepki Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ’nin elektrik kesintileri haberinin yayımı karşılığında Sakarya’daki yerel gazetelere her 500 lira+KDV ödeme teklifi yapması, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’nin tepkisine

Matur: THY’de gazetelere yasak utanç verici

matur-thyde-gazetelere-yasak-utanc-verici Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sazai Mutar, THY’de bazı gazetelere uygulanan yasağın utanç verici olduğunu belirterek "İleri demokrasinden

Vicdanlı Gazete okucularıyla buluşuyor!

vicdanli-gazete-okuculariyla-bulusuyor Sakarya’nın en etkin yerel gazetelerinden olan ve 38 yıldır yayın hayatına devam eden Adapazarı Gazetesi, yeniden okuyucularıyla buluşuyor.

'Gazetecilerle değil, yolsuzluk yapanlarla uğraşın'

gazetecilerle-degil-yolsuzluk-yapanlarla-ugrasin Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Matur, gazetecilerin emniyet binalarına girmesinin yasaklanmasın basın özgürlüğüne şimdiye kadar vurulmuş

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ