• DOLAR 2,1061 TL
  • EURO 2,8373 TL
  • IMKB 82.531

TRAFİK PARK HABERLERİ

Trafik Park, Otizm Farkındalık Haftası’nda öğrencileri ağırladı

trafik-park-otizm-farkindalik-haftasinda-ogrencileri-agirladi Erken Çocukluk Eğitim Merkezi öğrencileri, öğretmen ve velileri ile birlikte Serdivan Trafik Park’ı ziyaret ederek; hem trafik eğitimi aldılar, hem de çeşitli aktivitelerde bulundular.

Trafik Park, Yavru Vatan'a örnek olacak

trafik-park-yavru-vatana-ornek-olacak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefkoşa Türk Belediyesi yetkilileri, kurmak istedikleri Trafik Park için Serdivan Belediyesi’ni aradılar.

Trafik Park hem çocuklara hemde büyüklere hitap ediyor

trafik-park-hem-cocuklara-hemde-buyuklere-hitap-ediyor Serdivan Trafik Park, eğitim kurumlarının ve çocuklara yönelik trafik eğitiminin yanı sıra, 400 metrelik yürüyüş parkuru ile de tercih ediliyor.

Serdivan Trafik Park eğitime hazır

serdivan-trafik-park-egitime-hazir Serdivan Trafik Park yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, Serdivan Trafik Park’ta yeni eğitim ve öğretim yılında okullara verilecek eğitim için tüm hazırlıkların tamamlandığı bildirildi.

Trafik Park Yaz Döneminde de eğitimlere devam ediyor

trafik-park-yaz-doneminde-de-egitimlere-devam-ediyor Okulların kapanmasıyla birlikte gelen talepler doğrultusunda Serdivan Trafik Park eğitimlerine ara vermeden devam ediyor.

Ben de Trafik Polisi Olmak İstiyorum

ben-de-trafik-polisi-olmak-istiyorum Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu ile Serdivan Belediyesi Trafik Park işbirliği ile 'Ben de Trafik Polisi Olmak İstiyorum' projesi hayata geçiyor.

Serdivan Trafik Park araç filosunu genişletiyor

serdivan-trafik-park-arac-filosunu-genisletiyor Serdivan Trafik Park araç filosuna Kettcar marka 4 tekerlekli pedallı bisikletleri ekledi.

Trafik Park'ta Öğrencilere Müzik Eğitimleri Başladı

trafik-parkta-ogrencilere-muzik-egitimleri-basladi Serdivan Trafik Park'ta İlköğretim öğrencilerine Gitar Kursu açıldı.

'Geçit Görevlileri Eğitim' Serdivan Trafik Park'ta yapıldı

gecit-gorevlileri-egitim-serdivan-trafik-parkta-yapildi Sakarya Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü "Geçit Görevisi" Eğitim Programını Trafik Parkta gerçekleştirdi.

Serdivan Trafik Park Sosyal Medya'da yerini aldı

serdivan-trafik-park-sosyal-medyada-yerini-aldi Serdivan Belediyesi Trafik Park Facebook'ta sayfa oluşturarak Sosyal Medya'da yerini aldı.

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ