büyükşehir hes

SERDİVAN HABERLERİ

Serdivan’da Turizm Haftası Kutlama Programı

serdivanda-turizm-haftasi-kutlama-programi 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası kapsamında, Serdivan Ticaret Meslek Lisesi’nin hazırladığı etkinlik, Serdivan Belediyesi Konferans Salonu’nda kalabalık katılımla yapıldı.

'Serdivanımız için en güzel hizmetleri birlikte hayata geçireceğiz'

serdivanimiz-icin-en-guzel-hizmetleri-birlikte-hayata-gecirecegiz Seçim sonuçlarının açıklanması ile birlikte Serdivan Belediye Başkanlığı’na tekrar seçilen ve Yusuf Alemdar’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Alemdar:Serdivanımızın ismini tüm Türkiye’ye duyuracağız

alemdarserdivanimizin-ismini-tum-turkiyeye-duyuracagiz Şehit Tamer Dost Park’ta düzenlenen kahvaltı programında mahalle sakinleri ile bir araya gelen ve birlikte sohbet eden Alemdar, yerel seçim sonuçları ile ilgili de kısa bir değerlendirme yaparak, yapılan

'Yeni hizmetlerle Serdivan'ı tüm Türkiye duyacak!

yeni-hizmetlerle-serdivani-tum-turkiye-duyacak Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra vatandaşlar tarafından da hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Serdivan Belediye Meclisi dualarla açılış yaptı

serdivan-belediye-meclisi-dualarla-acilis-yapti Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştiren Serdivan Belediye Meclisi’nde 17 maddelik gündem değerlendirilerek karara bağlandı.

Alemdar:Serdivan'ı birlikte inşa edeceğiz

alemdarserdivani-birlikte-insa-edecegiz 30 Mart yerel seçimleri ile tekrar Serdivan Belediye Başkanlığı’na seçilen Yusuf Alemdar’a vatandaşların yanı sıra sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Ücretsiz, Ön Şartsız Yüksek Lisans Yapma İmkanı Serdivan’da

ucretsiz-on-sartsiz-yuksek-lisans-yapma-imkani-serdivanda Serdivan Belediyesi tarafından Serdivan’ı Türkiye’nin ilim, kültür ve sanat merkezlerinden biri konumuna getiren Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi, sivil platformda ön koşulsuz, ücretsiz “Kültürel

“En İyiler” Yine Serdivan’da, Ücretsiz Programlara Kayıtlar Devam Ediyor

en-iyiler-yine-serdivanda-ucretsiz-programlara-kayitlar-devam-ediyor Anadolu’nun en kapsamlı akademisi sloganıyla çalışmalarına devam eden Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi, bahar yarıyılında da ülkemizin en önemli eğitim mekanlarından birisi olma aday çalışmalara imza

Serdivan'da hayallerin gerçekleşme zamanı

serdivanda-hayallerin-gerceklesme-zamani 30 Mart yerel seçimlerinde Serdivan Belediye Başkanlığı’na tekrar seçilen Yusuf Alemdar, Arabacıalanı Mahallesi’nde düzenlenen programa katılarak vatandaşlara teşekkür etti.

SAMEK Serdivan Yeni Yerinde

samek-serdivan-yeni-yerinde Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları Serdivan Şubesi yeni yerinde hizmete devam ediyor.

Orhan Ünver oyunu Serdivan'da kullandı

orhan-unver-oyunu-serdivanda-kullandi MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, ailesiyle birlikte oyunu Serdivan Aşağıdere İlkokulunda 1448 nolu sandıkta kullandı.

Toçoğlu ailesi oyunu Serdivan'da kullandı

tocoglu-ailesi-oyunu-serdivanda-kullandi Sakarya’da 651 bin 326 seçmenin sandık başına gittiği yerel seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, eşi Gönül Toçoğlu ve çocukları ile oyunu Serdivan Zübeyde Hanım Ortaokulu’nda

Milletvekili Engin Özkoç Serdivan'daydı

milletvekili-engin-ozkoc--serdivandaydi CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç aralıksız tüm gücüyle İlçe ve Büyükşehir Adaylarına destek için ziyaretlerini sürdürüyor.1 gün önce Arifiyenin tüm merkez ve Köylerini bitiren ÖZKOÇ,şimdi

İşte Alemdar'ın Serdivan Projeleri

iste-alemdarin-serdivan-projeleri Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ve AK Parti Serdivan Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar Harman Mahalle’deki kahve toplantısında vatandaşlara yeni projeleri anlattı.

Serdivan Belediyesi Fikir Sanat Akademisi Ömer Tuğrul İnançer’i Ağırladı

serdivan-belediyesi-fikir-sanat-akademisi-omer-tugrul-inanceri-agirladi Tasavvuf öncülerinden Ömer Tuğrul İnançer, Çarşamba akşamı Serdivan Belediyesi Fikir Sanat Akademisi’nde “Tasavvuf Sohbetleri” programına konuk oldu.

Öykü Gecesi Serdivan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi

oyku-gecesi-serdivan-kultur-merkezinde-gerceklestirildi Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi ve Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nin ortaklaşa düzenlediği Öykü Gecesi Serdivan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

'Bu ödül Serdivanlılarındır'

bu-odul-serdivanlilarindir Özel Kalem Dergisinin bu yıl 6.sı düzenlediği Yerel Yönetimler Ödül Töreni’nde Serdivan Belediyesi Trafik Park projesiyle ödül aldı.

Serdivan Ticaret Meslek Lisesi’nde Başarıya Ödül

serdivan-ticaret-meslek-lisesinde-basariya-odul Serdivan Ticaret Meslek Lisesi Edebiyat Öğretmeni Seçkin Alabaş’ın düzenlediği “Hızlı Okuma Teknikleri” kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilere düzenlenen törenle, İlçe Milli Eğitim Müdürü

CHP'li Albuyur:Serdivan Cüzdan ile değil VİCDAN ile yönetilecek

chpli-albuyurserdivan-cuzdan-ile-degil-vicdan-ile-yonetilecek Serdivan belediye başkan adayı Atilla Albuyur Milletvekili Engin ÖZKOÇ ve büyükşehir adayı Ecevit KELEŞ ile birlikte Kemalpaşa Mahallesinde bulunan Serdivan – Kampüs hattında çalışan münübüsçü

Serdivan'da Rumeli şarkıları seslendirildi

serdivanda-rumeli-sarkilari-seslendirildi Serdivan Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında Cuma günü Rumeli şarkıları seslendirildi.

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ