• DOLAR 2,0933 TL
  • EURO 2,8199 TL
  • IMKB 82.743

HACI ZEHRA AKKOÇ KIZ LİSESİ HABERLERİ

Türkiye 3.sü Öğrencilere Ödül

turkiye-3su-ogrencilere-odul Futsal’da Sakarya İl Birincisi Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi, Antalya’da düzenlenen Türkiye Futsal Şampiyonasında 3.lük kazanarak büyük bir başarıya imza attılar.

Zehra Akkoç Kız Futsal Takımında hedef 'Dünya Şampiyonluğu'

zehra-akkoc-kiz-futsal-takiminda-hedef-dunya-sampiyonlugu Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi Futsal Takımı, Türkiye genelinde 10 grupta süren Genç Kızlar ve Erkekler Futsal grup müsabakalarının Düzce ayağında yapılan bölge elemelerinde 1.olarak Türkiye

Sakarya Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi Futsal'da kupayı aldı

sakarya-haci-zehra-akkoc-kiz-lisesi-futsalda-kupayi-aldi Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri kapsamında Düzce'de gerçekleştirilen Futsal grup Müsabakaları sona erdi. Gruplarında dereceye giren okullara kupaları takdim edildi.

Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi Yalova TML'yi 8-3 yendi

haci-zehra-akkoc-kiz-lisesi-yalova-tmlyi-8-3-yendi Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri kapsamında Türkiye genelinde Genç Kızlar ve Erkekler Futsal grup müsabakalarının ilk gün karşılaşmaları tamamlandı.

Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi'ne Başarılar

haci-zehra-akkoc-kiz-lisesine-basarilar Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri kapsamında Türkiye genelinde Genç Kızlar ve Erkekler Futsal grup müsabakaları başlıyor.

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ