• DOLAR 2,0897 TL
  • EURO 2,8188 TL
  • IMKB 83.688

CEMİL MERİÇ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ HABERLERİ

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi’nden %98 Başarı

cemil-meric-sosyal-bilimler-lisesinden--98-basari Geçtiğimiz dönemlerde mezun olan öğrencilerinin tamamını üniversiteye yerleştiren Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi, bu yıl da mezun olan 42 öğrencisinden 41’ini üniversiteye yerleştirdi.

Özdenören Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nin konuğu oldu

ozdenoren-cemil-meric-sosyal-bilimler-lisesinin-konugu-oldu Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi, 16 Nisan 2013 Salı günü, ‘Medeniyet Konuşmaları’ bağlamında Rasim Özdenören’i misafir etti.

Doç. Dr. İsmail Güleç Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'ne Konuk Oldu

doc-dr-ismail-gulec-cemil-meric-sosyal-bilimler-lisesine-konuk-oldu Olaylara, metinlere ve yaşama çok yönlü bakmayı kendine ilke edinen ve öğrencilerine de bu doğrultuda eğitim veren Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi çalışmalarına devam ediyor.

Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

sakarya-cemil-meric-sosyal-bilimler-lisesi-calismalarina-hiz-kesmeden-devam-ediyor Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’nın (Ulusal Ajans) LLP/Comenius programı kapsamında 7-11 Kasım tarihleri arasında Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi tarafından

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencilerine 'Bireysel Silahsızlanmaya' Destek Ödülü verildi

cemil-meric-sosyal-bilimler-lisesi-ogrencilerine-bireysel-silahsizlanmaya-destek-odulu-verildi- Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri Ebru Tabiloğlu ve Selin Dilmaç'ın bir Danışman öğretmenleri Ercan Yılmaz eşliğinde bir yıldır yürüttükleri “Bir Karar Bin Can” projesi, 28

Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Cemil Meriç’i Kabri Başında Andı

sakarya-cemil-meric-sosyal-bilimler-lisesi-cemil-merici-kabri-basinda-andi Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, Müdür Yardımcısı Paşa Odabaş, Edebiyat Öğretmeni Ercan Yılmaz, Coğrafya Öğretmeni Ahmet Kaim ile birlikte Üstadın vefatının 25. Yılında,

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Erzurum'da

cemil-meric-sosyal-bilimler-lisesi-erzurumda Sosyal Bilimler Liseleri arası öğrenci sempozyumlarının dördüncüsü bu yıl Erzurum da gerçekleştirildi.

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi damgasını vurdu

cemil-meric-sosyal-bilimler-lisesi-damgasini-vurdu Adapazarı ENKA Okulları'nın Marmara genelinde düzenlediği '5. Yazadurmak Öykü ve Şiir Yarışması'nın ödül töreni Adapazarı ENKA Okulları'nda yapıldı.

'Öğrencilerin Okul Servisinde Geçirdikleri Zamanın Sosyolojik Analizi' finalde

ogrencilerin-okul-servisinde-gecirdikleri-zamanin-sosyolojik-analizi-finalde TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışması’nın İstanbul’da yapılan yarı finalinde Sosyoloji alanında Miraç İşbilir ve Esra Nur Turan’ın Ercan Yılmaz danışmanlığında

'Öğrencilerin Okul Servisinde Geçirdikleri Zamanın Sosyolojik Analizi' yarı finalde

ogrencilerin-okul-servisinde-gecirdikleri-zamanin-sosyolojik-analizi-yari-finalde Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, öğrencilerin okul servisinde geçirdiği vakti mercek altına aldı.

Sosyal Bilimler Lisesi’ne gezi

sosyal-bilimler-lisesine-gezi Atatürk İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencileri, rehber öğretmenler Asuman İslamoğlu ve Nurdan Özmert Balçın’ın öncülüğünde, Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi’ne ziyaret gerçekleştirdiler.

Sosyal Bilimler Lisesi’nde “Modernizm ve Şiddet” konulu seminer

sosyal-bilimler-lisesinde-modernizm-ve-siddet-konulu-seminer Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi’nin, mart ayı faaliyetleri kapsamında, Süleyman Şah Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Doç.Dr. Uğur Kömeçoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı, “Modernizm ve

Cemil Meriç Sosyal Bilimler'de ‘Medeniyet Konuşmaları’

cemil-meric-sosyal-bilimlerde-medeniyet-konusmalari- Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi‘Medeniyet Konuşmaları’ bağlamında düzenlediği programda ilk mezunlarımızdan; Ayşenur Gülsüm Tuna(Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı )-Mustafa Emir

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nin konuğu Doç. Dr. M. Kemal Aydın oldu

cemil-meric-sosyal-bilimler-lisesinin-konugu-doc-dr-m-kemal-aydin-oldu Sakarya Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi'nden Doç.Dr. Mustafa Kemal Aydın, "Avrupa Birliği ve Türkiye" adlı konferansıyla Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi’ndeydi.

Prof. Dr. Yakup Zaki ile Arap Baharı ve Küresel Örgütler Üzerine

prof-dr-yakup-zaki-ile-arap-bahari-ve-kuresel-orgutler-uzerine Prof.Dr. Yakup Zaki, ‘Arap Baharı ve Küresel Örgütler’ konulu konferansını vermek için iki yıl aradan sonra tekrar Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'ne geldi.

Kaf’ın Çobanları Düşünce Grubu Şeb-i Arus törenlerine katıldı

kafin-cobanlari-dusunce-grubu-seb-i-arus-torenlerine-katildi Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi, Kaf’ın Çobanları Düşünce Grubu Şeb-i Arus törenleri için Konya’daydı.

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi 'Medeniyet Konuşmaları'

cemil-meric-sosyal-bilimler-lisesi-medeniyet-konusmalari Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi tarafından ‘Medeniyet Konuşmaları’ etkinliğine şair Serkan Türk konuk oldu.

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi SAÜ Kütüphanesi'ni inceledi

cemil-meric-sosyal-bilimler-lisesi-sau-kutuphanesini-inceledi Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Kütüphanecilik Kulübü öğrencileri Kulüp Rehber Öğretmeni Hüseyin TUNCA ve Müdür Yardımcısı Paşa ODABAŞ ile Sakarya Üniversitesi Kütüphanesi gezisine katıldılar.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ