Sen Otel Sakarya

Adres: İstiklal Mah. Sanayi Cad. No:16 Serdivan / SAKARYA Şehir : Sakarya İlçe: Serdivan

Telefon: 0 (264) 666-2525

Fax: 0 (264) 278-1559

EMail: info@senotel.com.tr

Web: http://www.senotel.com.tr

“Sen Hotel”, turizm sektöründeki kalite, hizmet ve tecrübeyi,  çağdaş uluslararası otelcilik anlayışı, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek 4 yıldızlı bir otelin sahip olması gereken donanımıyla profesyonel olarak siz misafirlerine en iyi tekniklerle hizmet vermektedir.

Sakarya’nın  yeni nesil yaşam alanı projesi olan “Sen Hotel”, özgün tasarımı, tüm detayları düşünülmüş fonksiyonları, kaliteli ve şık tarzı ile profesyoneller için üst düzey bir yaşam alanı sunmaktadır.  Özel günleriniz ve organizasyonlarınız için gerçek anlamda ayrıcalıklı ve kusursuz hizmet sunan, modern dekorasyonu kadar samimiyeti ve sıcaklığı ile de öne çıkan bir mekan olan “Lara Düğün Salonu” sizin tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaya hazırdır.

Aynı zamanda “Ada Toplantı Salonu ve VIP Toplantı Salonu”, sizler için toplantı ve organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz yüksek teknolojide teknik altyapı olanaklarına sahiptir.

“Sen Hotel”; verimli çalışma ortamı, kafeteryası, spor merkezi ile zenginleşen sosyal alanlarının yanı sıra; kapalı otopark imkanı ile konforlu ve ayrıcalıklı bir yapıya sahiptir. “Sen Hotel”, konaklayan misafirlerin konforu esas alınarak; deprem ve yapı güvenliğinin gözetildiği şekilde projelendirilmiştir.

Otelimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak üzere, içinde ve yakın çevresinde bulunan sosyal imkanlarıyla; konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Şehrin huzur noktasında, evinizi aratmayacak konfor ve huzurla hizmette fark yaratmaktadır. Misafirperverlik, profesyonellik ve kaliteli hizmet anlayışı ile “Sen Hotel” ailesi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

sakarya sen otel ile ilgili görsel sonucu

sakarya sen otel ile ilgili görsel sonucu

sakarya sen otel ile ilgili görsel sonucu

sakarya sen otel ile ilgili görsel sonucu

 

Firma'ya Mesaj Gönder